Trvalá jakost výrobků je stěžejním požadavkem pro celou řadu našich klientů.

Dnes jsme úspěšně zvládli EMS audit ISO 14001.

 

Systém managementu jakosti

Zárukou pro prvotřídní kvality produktů firmy KV Final je přísné dodržování normy ISO/TS 16949:2002, v níž jsme zároveň certifikováni.

ISO/TS 16949:2002 specifikuje požadavky na systém managementu jakosti výrobců dílů pro automobilový průmysl. Zahrnuje v plném rozsahu požadavky ISO 9001:2000 a zvláštní nároky na systém managementu jakosti, které jsou požadovány pro dodavatel výrobce automobilů a ostatních zahraničních odběratelů.

Ve firmě KV Final je norma pro jakost brána jako prostředek pro ověření fungování všech procesů a je využívána k neustálému zlepšování pro systém managementu jakosti.

 

Přínosy certifikace pro zákazníky

  • Certifikace KV Final garantuje zákazníkům stabilitu výrobního procesu a vysokou kvalitu poskytovaných služeb na mezinárodní úrovni i těm nejnáročnějším klientům.
  • Zaručuje možnost dodávek produktů a služeb v rámci automobilového průmyslu.
  • Dodržování norem je pro klienta známkou prevence vad, prevence snižování variability a prevence ztrát jeho podniku při dodavatelské činnosti.
  • Certifikát je známkou o vybudovaném interním samoregulujícím systému, který je schopen reagovat flexibilně na externí požadavky zákazníků a legislativní požadavky.
  • Dokládá neustálý důraz na identifikaci, řízení a zlepšování procesů uskutečňovaných v naší společnosti. Zákazník může být tak vždy ujištěn, že jsou mu nabízeny efektivní, optimální a moderní výrobní metody a nástroje současnosti.