Trvalá jakost výrobků je stěžejním požadavkem pro celou řadu našich klientů. Zárukou pro prvotřídní kvality produktů firmy KV Final je přísné dodržování normy ISO/TS 16949:2002, v níž jsme zároveň certifikováni.

Systém managementu jakosti

ISO/TS 16949:2002 specifikuje požadavky na systém managementu jakosti výrobců dílů pro automobilový průmysl. Zahrnuje v plném rozsahu požadavky ISO 9001:2000 a zvláštní nároky na systém managementu jakosti, které jsou požadovány pro dodavatel výrobce automobilů a ostatních zahraničních odběratelů.

Ve firmě KV Final je norma pro jakost brána jako prostředek pro ověření fungování všech procesů a je využívána k neustálému zlepšování pro systém managementu jakosti.

 

Přínosy certifikace pro zákazníky

  • Certifikace KV Final garantuje zákazníkům stabilitu výrobního procesu a vysokou kvalitu poskytovaných služeb na mezinárodní úrovni i těm nejnáročnějším klientům.
  • Zaručuje možnost dodávek produktů a služeb v rámci automobilového průmyslu.
  • Dodržování norem je pro klienta známkou prevence vad, prevence snižování variability a prevence ztrát jeho podniku při dodavatelské činnosti.
  • Certifikát je známkou o vybudovaném interním samoregulujícím systému, který je schopen reagovat flexibilně na externí požadavky zákazníků a legislativní požadavky.
  • Dokládá neustálý důraz na identifikaci, řízení a zlepšování procesů uskutečňovaných v naší společnosti. Zákazník může být tak vždy ujištěn, že jsou mu nabízeny efektivní, optimální a moderní výrobní metody a nástroje současnosti.